Nie da się zaprzeczyć, że cena jest jednym z najważniejszych aspektów, którym kierujesz się podczas wybierania jakiejkolwiek usługi. Z tego powodu postanowiliśmy zadbać o komfort naszych Klientów, proponując elastyczny cennik.

Biuro rachunkowe – cała Polska – cennik indywidualny


Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego również cennik naszego biura rachunkowego we Wrocławiu różni się w zależności od charakteru zlecenia. Jest to związane przede wszystkim z tym, że każda firma, z którą współpracujemy, ma inny profil działalności, a co za tym idzie – różne potrzeby. Z tego względu współpraca może wyglądać nieco inaczej, w zależności od tego, czego oczekuje od nas Klient. Cenę ustalamy indywidualnie.

Sposoby prowadzenia księgowości przez przedsiębiorstwa są różne,  np.  KPiR (Księga Przychodów i Rozchodów) czy pełna księgowość. Cena jest zależna od rodzaju rozliczania. Dochodzą do tego nakłady pracy naszego personelu, jak i ilość przetwarzanych dokumentów (np. faktur). Jesteśmy przekonani, że elastyczny cennik naszego biura rachunkowego we Wrocławiu będzie dla Ciebie korzystny.

Dlaczego warto nas wybrać? Posiadamy wiedzę, umiejętności i doświadczenie


Jesteśmy obecni na rynku już od 15 lat. W tym czasie zdobyliśmy spore doświadczenie, a dodatkowo dzięki naszym Klientom poznaliśmy specyfikę wielu branż. Z tego względu jesteśmy przekonani, że poradzimy sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami. Nasi specjaliści stale podwyższają swoje kompetencje. Wiemy, że prawo dynamicznie się zmienia, dlatego nieustannie aktualizujemy naszą wiedzę, by oferowane usługi były w pełni zgodne z obowiązującymi przepisami prawnymi.

Nasza oferta skierowana jest do nawet najbardziej wymagających Klientów. Świadczymy usługi księgowe i kadrowo-płacowe. Doradzamy także w zakresie różnych kwestii podatkowych, prawnych i tych dotyczących planowanych inwestycji. Proponujemy profesjonalne i satysfakcjonujące rozwiązania dla przedsiębiorstw, niezależnie od ich wielkości.

Chcesz wiedzieć, ile zapłacisz? Skontaktuj się z nami!


Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta i chciałbyś poznać więcej szczegółów, prosimy o kontakt z naszym biurem. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Możemy na podstawie krótkiej rozmowy ustalić także wstępne koszty współpracy, dzięki temu dowiesz się, ile zapłaci Twoja firma za świadczone przez nas usługi. Możemy Cię jednak zapewnić, że dbamy o to, by ceny były konkurencyjne.